Hrvatski neretvanski zbornik - poziv

16.10.2014.

Poštovani,

Uredništvo Hrvatskoga neretvanskog zbornika u ime Društva Neretvana i prijatelja Neretve poziva Vas da svojim prilogom obogatite sedmo izdanje naše edicije. Svim autorima članaka objavljenih u prvih šest brojeva Hrvatskoga neretvanskog zbornika još jednom od srca zahvaljujemo i pozivamo ih na nastavak dosadašnje plodonosne suradnje. Nadamo se i što većemu broju novih suradnika. Radove za šesti Hrvatski neretvanski zbornik prikupljamo do 10. prosinca 2014. kako bi se na vrijeme obavila lektura i grafičko uređenje tekstova, pa Vas molimo da Vaše priloge do toga nadnevka pošaljete na sljedeću e-adresu:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uredništvo Hrvatskoga neretvanskog zbornika