Izložba 'Metković u dolini Neretve'

09.03.2017.

Izložba 'Metković u dolini Neretve'

Približava se četvrtak, 9. ožujka, dan kada ste svi pozvani u zagrebačku Knjižnicu Medveščak na svemetkovsko-neretvansko druženje. Povedite i svoje ukućane, prijatelje, znance… Bit će mjesta za sve. Druženje počinje u 19 sati.
Povod je tematska izložba 'Metković u dolini Neretve', koju je gđa Milka Tica postavila pred prošli Božić. Izložbu prati bogat katalog, gotovo minimonografskoga tipa, u kojemu je ona ispričala priču o dolini Neretve, našoj povijesti, zanimljivostima, tradiciji, kulturi… Ima tu svačega zanimljivog. Sve je to napravila koristeći dostupno gradivo svoje knjižnice te internet. Koautor izložbe je Ivica Puljan koji je ustupio svoje fotografije nastale posljednjih 15-ak godina.
Uz druženje bit će upriličen i kulturno-umjetnički program.
 
Poveznica na katalog:
https://issuu.com/ivicapuljan/docs/metkovic_u_dn_-_katalog_za_web_20.2