4. Noć Neretvana 2010


12.02.2010. - U petak 12.veljače održana je 4. Noć Neretvana. U ugodnom ambijentu Kristalne dvorane Hotela Westin u Zagrebu do dugo u noć zabavljali su se Neretvani i njihovi prijatelji.

U predvorju dvorane organizirana je izložba likovnih umjetnika Neretva pod nazivom „Naša Neretva“. Tijekom večeri promoviran je drugi broj Hrvatskog neretvanskog zbornika.

Uz mnogobrojne neretvane večeri su su nazočili načelnik Općine Slivno Smiljan Mustapić, gradonačelnici Ploča Krešimir Vejić, Opuzena Ivo Mihaljević, Mostara Ljubo Bešlić, Zagreba Milan Bandić, dožupanica Dubrovačko neretvanske županije Marija Vučković i predsjednik Hrvatskog Sabora Luka Bebić. Predstavnici Udruge lađara iz Metkovića uručili su Predsjedniku Hrvatskog Sabora Luki Bebiću zahvalnicu i plaketu za pomoć u organizaciji Maratona lađa.