Uredništvo Hrvatskog neretvanskog zbornika


Poštovani,

Uredništvo Hrvatskoga neretvanskog zbornika u ime Društva Neretvana i prijatelja Neretve poziva Vas da svojim prilogom obogatite jubilarno peto izdanje naše zajedničke edicije te da pronesete glas o zborniku i do Vaših prijatelja, poznanika i radnih kolega koji bismo svi zajedno doprinijeli da naš libar dospije u što više domova.

Svim autorima članaka objavljenim u prvim četirima brojevima Hrvatskoga neretvanskog zbornika još jednom od srca zahvaljujemo i pozivamo ih na nastavak dosadašnje plodonosne suradnje. Nadamo se i odzivu novih suradnika, poglavito iz same Neretve, kako bismo popravili krvnu sliku zbornika.

Radove za peti Hrvatski neretvanski zbornik prikupljamo do 15. studenoga 2012. kako bi se na vrijeme obavila lektura i grafičko uređenje tekstova, pa Vas molimo da Vaše priloge do toga nadnevka pošaljete na jednu od sljedećih e-adresa:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uredništvo Hrvatskoga neretvanskog zbornika