Predstavljanje tvrtke Poljopromet d.o.o. iz Metkovića i degustacija asortimana vina Tera Madre

28.11.2014.

U prostorijama Udruge plavac mali u Zagrebu  26.11.2014. održano je predstavljanje tvrtke  Poljopromet d.o.o. iz Metkovića i degustacija asortimana vina Tera Madre .

U ugodnom  ambijentu degustirano je pet vrsta vina proizvedenih od grožđa iz vinogorja Komarna, među kojima  Plavac mali 2011. Vrhunsko suho vino  -  pobjednik Sabatine 2014.  i Festivala vina u Dubrovniku 2014.
Vinogorje Komarna obuhvaća ukupno 82 ha vinograda  u kojem više od 90 % sortimenta čine autohtone dalmatinske sorte(Plavac mali, Pošip, Tribidrag, Maraština i Babić).
Predsjednik Udruge plavac mali Željko Stipinović  uručio je direktoru Poljoprometa  Davoru Martinoviću  Odluku o primanju u počasno članstvo Udruge.